Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir-Inter, tratativa vazhdon. Ai do te jete prezent ne Itali…

Thohir-Inter, tratativa vazhdon. Ai do te jete prezent ne Itali…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni, gazetari i Sky afer ceshtjeve te Interit, flet per situaten e shoqerise zikalter, me te interesuarin Thohir i cili eshte tek porta.

Ja fjalet e tij: “Presidenti shikon dashurine e tifozeve ndaj tij dhe nuk eshte i vendosur. Nuk do te largohet nga Interi per te pakten dy apo tre sezonet e ardheshme, por deshiron te forcoje klubin. Tani eshte ne Milano per te mbyllur nje here e pergjithmone ceshtjen Thohir. Tratativa vazhdon ne qetesi, me kontakte te perditshme. Ne dy jave Indoneziani do te jete ne Milano per te firmosur marveshjen. Aksioneri i ri Thohir, pasi te hyje ne shoqeri do te ngreje Interin si ne planin financiar, ashtu edhe ne merkato, e cila mund te kete zhvillime goxha te medha dhe pozitive…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.