Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Jo 80%. Nuk do e lejoja veten te sillja drejtues te ri. Per merkaton…”

Thohir: “Jo 80%. Nuk do e lejoja veten te sillja drejtues te ri. Per merkaton…”
Xhorxh Gellci

Nje takim i shpejte, i qete dhe i sjellshem ai qe ka ndodhur sot ne mengjes mes shtypit dhe manjatit indonezian Thohir. Pronari i ardhshem i Interit eshte prezantuar me veshje normale dhe pa asnje mase sigurie.

Per gazetaret e pranishem, sic raporton Sky, ka treguar: “Kam respekt maksimal per familjen Moratti qe eshte nje familje e rendesishme dhe prandaj nuk dua te zbuloj asgje per tratativen. Nuk behet fjale per 80% ne menyre absolute. Nuk do e lejoja veten kurre ti prezantoja familjes Moratti drejtues qe kam ne mendje, duke pare qe eshte folur per Leonardo, por nuk eshte e vertete. E rendesishme eshte te kuptohemi mes nesh, nuk dua te ndikoj ne zgjedhjet e merkatos. Jemi ne nje plan te ndryshem, nje plan tratative me gjenerale. Do te respektoj kohet e kerkuara nga familja Moratti. Do te presim momentin e pershtatshem dhe vetem ne ate rast do te flasim me shume per gjithcka. Neser do te kthehem ne Indonezi dhe do te largohem nga Milano.

Manjati indonezian do te largohet neser dhe marreveshja nuk do te mbyllet brenda te dieles. Me vone do te kthehet perseri ne Itali per te percaktuar gjithe detajet. Nuk dihet nese do te takohet perseri me Morattin gjate dites.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags