Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,527 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir ka ndezur motorret e merkatos se Interit. Ne tavolinen e Ausilios…

Thohir ka ndezur motorret e merkatos se Interit. Ne tavolinen e Ausilios…
Inter Club Staff

Fjalet e djeshme te presidentit Thohir kane ndezur merkaton e Interit totalisht.

Ne tavolinen e Ausilios dhe drejtuesve te tjere jane kater emra: Gabriel Jesus, Yaya Toure, Antonio Candreva dhe Domenico Berardi. Parate jane, por kjo nuk do te thote qe Interi do te hedhe kot ne merkato miliona pa lidhje. Ideja fillestare eshte qe ne disa operacione (Berardi psh), mund te kete nje sulm agresiv per ti mbyllur. Kjo sepse Suning deshiron ti dhuroje tifozeve nje goditje te madhe dhe te rendesishme perpara 4 korrikut, dite e fiksuar ne shtepine Inter si fillimi i sezonit te ri dhe grumbullimi i pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.