Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

1,364 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir nuk pret dot! Kthehet sot ne mbremje…

Thohir nuk pret dot! Kthehet sot ne mbremje…
Xhorxh Gellci

Nje zbulim interesant i bere sot nga Corriere dello Sport. Sipas kesaj gazete, presidenti zikalter Erick Thohir do te zbrese sot ne Milano, dhe jo neser sic ishte parashikuar. Pra me pak fjale, Thohir ka vendosur te kthehet nje dite me pare, pasi fluturimi i pare ishte parashikuar per te enjte ne mengjes.

Manjati mezi pret te marre perseri ne dore situaten, dhe nje jave larg Interit te tij duket shume. Por duke lene menjane ndjenjat, kjo qe vjen do te jete nje jave shume e rendesishme ne profilin ekonomiko-financiar te klubit. Thohir ka ne program nje seri takimesh, per te diskutuar me bankat etj, por pa harruar edhe anen sportive. Do te kete nje seri takimesh edhe me drejtorin sportiv Ausilio dhe jo vetem, per te folur per programet sportive te sezonit te ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags