Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

833 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Suning, Moratti konfirmon: “Jam optimist sepse jane shume serioz”

Inter-Suning, Moratti konfirmon: “Jam optimist sepse jane shume serioz”
Inter Club Staff

Dita e djeshme e presidentit Erick thohir nuk mund te mos mbaronte me nje darke me ish padronin zikalter Massimo Moratti. 

Takimi eshte zhvilluar ne Milano dhe ka mare pjese edhe aksioneri Handy Soetedjo dhe ka zgjatur me shume se zakonisht dhe eshte e lehte te imagjinohet per cfare eshte folur: normalisht per tratativen me Suning dhe shume gjera te tjera. Moratti ka dashur qe te informohet per pothuajse gjithcka, qe tek sektori i ri e deri tek ceshtjet e stadiumit. Dje ne darke pas daljes nga restoranti pas darkes me Thohir, Moratti deklaroi: “Jam shume optimist per futjen e Suning ne klub sepse ata jane shume serioz. Por eshte shume e veshtire te parashikojme kohen e mbylljes se operacionit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.