Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,368 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Pamje nga stervitja e dates 11 korrik me audio reale

VIDEO – Pamje nga stervitja e dates 11 korrik me audio reale
Xhorxh Gellci

Interi ndodhet ne Pinzolo prej 2 ditesh dhe do te qendroje aty deri ne daten 23 korrik. Kete vit, stervitjet e Mazzarrit dallohen per intensitet te larte dhe kohezgjatje me te madhe se vitet e shkuara. Praktikisht, lojtaret po bejne 4 ore stervitje ne dite, 2 paradite dhe 2 te tjera pasdite.

Me poshte keni disa momente nga stervitja e dates 11 korrik ne mengjes, ku dallohet dukshem edhe entuziazmi i tifozeve:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.