Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

749 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vidic: “Inter, jam ambientuar menjehere. Mazzarri eshte nje trajner i madh!”

Vidic: “Inter, jam ambientuar menjehere. Mazzarri eshte nje trajner i madh!”
Ardi Deda

Duke folur per faqen zyrtare te Interit, mbrojtesi zikalter Nemanja Vidic tregon ndjesite e tij pas stervitjes se pare ne token amerikane: “Eshte me te vertete e mrekullueshme te jemi ketu ne SHBA. Mezi po pres te filloj International Champions Cup dhe te sfidoj klubet e tjera te medha te Europes. Mazzarri eshte nje trajner i madh qe te ben te punosh shume dhe eshte nje kenaqesi ta kem si trajner. Jam ambientuar menjehere ketu”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.