Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

218 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zenga: “Ok rivalitati ndaj Milanit, por te sharat ndaj mamase qe me ka vdekur…”

Zenga: “Ok rivalitati ndaj Milanit, por te sharat ndaj mamase qe me ka vdekur…”
Inter Club Staff

“Si ndihem nga sjellja e Milanistave ne stadium ndaj meje? Shikoni, une jam Interist, se kam mohuar ndonjehere e do te jem gjithmone i tille. Nuk prisja ndonje tufe me lule nderkohe qe rikthehem ketu ndaj Milanit, dhe fakti qe ata paten ate reagim me mua, do te thote se kam lene shenje me bluzen zikalter. Por e dini cfare? Te sharat ndaj mamase time nuk i kuptova. Ok, kundershtare, rival, por mamaja me ka vdekur. Nuk mu duk si dicka e mire, me la nje shije te keqe. Mund te thonin cfare te donin, por ndonjehere cdo gje e ka nje limit. Gjithesesi, secili tregon veten e tij.”

Keto jane qene fjalet e Walter Zenga pas sharjeve nga tifozet e Milanit ne fundjave tek Milan-Crotone ne San Siro te cilet shpesh here bene kore ofenduese ndaj tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags