Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

belfodil

ZYRTARE: Ishak Belfodil kalon tek Parma. Interi mer nga Emilia dy lojtare…

20/06/2014, 16:10 |

Ishak Belfodil nuk eshte me nje lojtar i Interit, por kartoni i tij kalon tek Parma 100%! Tek Interi ne kembim vjen Crisetig dhe Koffi. Agjenti i Belfodil foli pas arritjes se marveshjes dhe ne nje interviste ai falenderon Interin … Read More

Belfodil i gjithi tek Parma, marveshja eshte afer: Po shkohet drejt nje shkembimi! Tek Interi…

20/06/2014, 15:22 |

Marveshja eshte shume afer si dhe e ardhmja e Ishak Belfodil do te jete shume shpejt zyrtare: Ndermjet Interit dhe Parmes po shkohet drejt nje marveshjeje dhe nje shkembimi te Belfodil i cili do te shkonte ne Emilia … Read More

Redknapp: “Belfodil? E presim tek QPR sot”

30/01/2014, 12:14 |

Harry Redknapp nuk i ka humbur shpresat qe te shikoje ne ekipin e tij Ishak Belfodil. Ka folur ne mikrofonat e TalkSport, menaxheri i Queens Park Rangers ka konfirmuar qe pret ardhjen e sulmuesit franko-algjerian ne grupin e … Read More

Merkato vetem ne gazeta, hipotezat nuk bindin. Shpresohet tek Thohir…

24/01/2014, 21:20 |

Sa me shume kalojne ditet, me shume buje mediatike ka rreth merkatos se Interit rritet me intensitet. Me afrimin e renies se gongut te fundit te merkatos dimerore, qe do i lejonte klubit zikalter te perforcohej te pakten … Read More

SKY – Inter-Juve, prova pajtimi. Vucinic akoma nje objektiv, kurse Hernanes…

23/01/2014, 13:29 |

Qellimi eshte  te normalizohen raportet me Juventusin. Interi ka akoma si synim Mirko Vucinic dhe vazhdojne kontaktet mes presidenteve te dy shoqerive. Malazezi nuk eshte stervitur as sot me shoket e skuadres, ndryshe nga Fredy Guarin, i cili … Read More

Belfodil afer QPR: Parma thote po, ja formula…

22/01/2014, 17:47 |

Edhe Belfodil eshte me nje kembe jashte Appiano Gentiles. Sulmuesi eshte ne bashkpronesi ndermjet Interit dhe Parmes dhe sipas asaj qe shkruhet nge Gianluca Di Marzio, ne oret e ardhshme mund te transferohet ne angli, me sakte tek … Read More

Belfodil: Agjenti eshte ne Londer. Parma po diskuton me Interin, e cila ka vendosur qe…

13/01/2014, 17:05 |

Ndermjet West Ham dhe Belfodil nuk ka mare fund gjithcka, perkundrazi, eshte gjithcka e hapur si asnje here me pare. Mesa duket, shoqeria Emiliane ka vendosur te terhiqet nga pozicioni i saj fillestar, ne te cilin nuk deshironte … Read More

Belfodil, ja oferta e West Ham : Inter dhe Parma pranojne ! Per Handan…

11/01/2014, 13:01 |

Gjate programit te merkatos “Speciale Calciomercato”, eksperti i Sky, Gianluca Di Marzio ka komunikuar nje gje te re dhe shume te rendesishme te lidhur me tratativen e sulmuesit te Interit Ishak Belfodil, ne prag te largimit nga klubi … Read More

Sky – Pereira do te largohet brenda te henes. Belfodil? Parma bllokon gjithcka. D’Ambrosio…

10/01/2014, 0:36 |

Pereira ndermjet fundit te kesaj jave dhe te henes do te shitet: Formula do te jete ajo e huazimit me te drejte blerje dhe tratativa me Marsejen eshte ne nje pike te mire, ndersa D’Ambrosio eshte gjithmone e … Read More

FcIN- Sassuolo apo West Ham: Belfodil ka zgjedhur…

08/01/2014, 19:43 |

Marreveshja midis Interit dhe West Ham eshte vetem nje hap larg: akordi per trasferimin e Ishak Belfodil ne Londer eshte hartuar por fjala e fundit i ngelet sulmuesit algjerian. Sipas FcIN lojtari eshte i orientuar per nje eksperience … Read More

Interi ka vendosur: Belfodil do te largohet ne huazim. Ne vend te tij, zikalterit…

08/01/2014, 15:08 |

Dite e rendesishme kjo e sotshmja per Interin per sa i perket merkatos. Sipas Corriere dello Sport, sot do te vendoset largimi i Ishak Belfodil ne Angli tek West Ham ne formen e huazimit. Dje per kete ceshtje … Read More

Ruben Botta zyrtarisht i Interit. Sassuolo, per Belfodil, ofron…

08/01/2014, 13:35 |

Interi ka depozituar kontraten e Ruben Botta. Pra, argjentinasi eshte blerja e pare e Erick Thohir si president i shoqerise zikalter. Botta vjen me titull perfundimtar nga Livorno, qe e kishte teseruar ne vere duke i lejuar Interit … Read More

Pereira dhe Belfodil drejt largimit. Per te dy…

04/01/2014, 15:32 |

Ne kete muaj janari, Interi ka detyren e veshtire te kerkoje ne merkato lojtare me kualitet per te forcuar organiken por duhet te mundohet edhe te zvogeloje skuadren.

Emrat me te lakuar per te lene Appianon … Read More

Gazzetta – Belfodil i hap vend Lameles. Vleresohen dy oferta dhe del nje hipoteze tjeter…

28/12/2013, 14:29 |

Me Milito dhe Icardi te kthyer me ne fund ne grup dhe nje Palacio ne forme te shkelqyer, sulmi i Interit, te pakten numerikisht, nuk eshte me ne emergjence. Per kete motiv, Ishak Belfodil mund te quhet nje … Read More