Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,160 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bergomi: “Rambert shume i dobet. Zanetti? Shikohej…”

Bergomi: “Rambert shume i dobet. Zanetti? Shikohej…”
Ardis
  • On 24/10/2013, 13:34

Nga studiot e SKY, Beppe Bergomi ka kujtuar nje anekdote rreth Sebastian Rambert dhe Javier Zanettit kur ata vijne sebashku per here te pare ne Appiano Gentile. “Por Rambert ishte pothuajse perhere i pafat, shume i dobet. Ketu ne Itali, praktikisht, nuk luajti fare. Zanetti? Direkt u dallua se nga cfare brumi ishte bere. Qe ne fillim ne stervitje: nuk ja merrje dot topin me ate fizik qe kishte. Ikte menjehere duke dribluar, nje fenomen”, kujton Zio

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.