Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,185 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic, Miranda dhe Joao Mario: Interi do te provoje te ringrihet me ta. Ndaj Romes…

Brozovic, Miranda dhe Joao Mario: Interi do te provoje te ringrihet me ta. Ndaj Romes…
Inter Club Staff

Interi shikon nga e ardhmja dhe deshiron ta shikoje goten gjysem plot.

Duke pare kohen ne dispozicion, dhe paraqitjen ndaj Romes, tre nga lojtaret zikalter qe luajten ne ndeshjet e ardhshme vetem mund te permiresohen sepse ne ndeshjen e se dieles ata luajten ne kushte jo optimale. Brozovic vinte nga nje demtim qe e kishte lene jashte qe prej 5 shkurtit, Kondogbia ishte i mbushur me antibiotike per shkak te gripit, Perisic gjithashtu. Ne Cagliari do te jete nje Inter i ‘detyruar’ per te fituar qe te mbahet gjalle shpresa Champions si dhe per te mare nje ‘hakmarrje’ te vogel pas asaj humbje ne ndeshjen e fazes se pare ne San Siro ku goli i Joao Mario u permbys nga ishulloret. Pikerisht Portugezi pritet te ktheje paraqitjet e dobeta ne dy ndeshjet e fundit ne force per ato te ardhshmet…

(Gazzetta dello Sport).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.