Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kondogbia

ZYRTARE – Kondogbia lojtar i Valencias: ja super klauzola e re!

24/05/2018, 14:18 |

Geoffrey Kondogbia eshte edhe zyrtarisht nje lojtar i Valencias.

Klubi spanjoll ka komunikuar permes sajtit zyrtar qe ka blere lojtarin francez te Interit, duke shfrytezuar keshtu te drejten e blerjes qe kishte ne marrveshjen e huazimit.

Mesfushori ka firmosur … Read More

“Nuk do ndryshojme asnje presje ne marreveshjen per Cancelon. Por nese Interi do…”

23/05/2018, 13:45 |

Lajme jo te mira per Interin rreth Joao Cancelo.

Mateu Alemany, drejtor gjeneral i Valencias, ka folur ne nje konference per shtyp ku ka diskutuar rreth merkatos dhe operacioneve me Interin per Kondogbia e Cancelo.

Menaxheri eshte pergjigjur shkurt … Read More

Marcelino: “Kondogbia mund te konsiderohet lojtar i Valencias. Cancelo dhe Murillo…”

16/05/2018, 20:56 |

Trajneri i Valencias, Marcelo Garcia Toral, i intervistuar nga Onda Cero eshte kthyer te flas rreth se ardhmes se Geoffrey Kondogbia dhe Joao Cancelo.

Sa i perket mesfushorit francez, tekniku spanjoll ka shpehur edhe njere tjeter sigurine e tij per … Read More

Marca – Ja tre motivet qe kane bindur Valencian te bleje Kondogbia!

04/05/2018, 17:08 |

Nese nga njera ane po komplikohet blerja e Joao Cancelo per Interin, nga ana tjeter eshte e sigurt se Geoffrey Kondogbia do te behet nje futbollist i Valencias ne menyre perfundimtare. 

Ashtu si tregon Marca, francezi e ka marre vesh … Read More

Gazzetta – Ja kush do te jene dy shitjet e para te Interit perpara dates 31 maj…

03/05/2018, 11:43 |

Jo vetem blerjet por edhe shitjet.

Interi duket se do te beje dy shitje te rendesishme perpara dates 30 maj, mbase me shpresen edhe per te bere tentativen finale per blerjen e Joao Cancelo.

I pari qe do te shitet … Read More

Valencia i dergon nje komunikate zyrtare agjenteve te Kondogbia: “Klubi i Valencias deshiron qe…”

02/05/2018, 11:59 |

Konfirmim pas konfirmimi prej muajsh tashme por duket se orari i se vertetes ka ardhur tashme. 

Geoffrey Kondogbia mund te behet per ceshtje ditesh nje lojtar i Valencias me te drejta te plota.

Ai shkoi ne Spanje si nje investim … Read More

Marca – Cancelo, Inter ka kerkuar uljen e cmimit: pergjigja e Valencias…

01/05/2018, 21:03 |

Kjo eshte me siguri nje nga ceshtjet me te nxehta te merkatos se Interit. 

Behet fjale per Joao Cancelon dhe operacionin e dyfishte me Kondogbia.

Sipas asaj qe eshte thene pak minuta ne Spanje, duket se ka konfirmime per sa … Read More

Plaza Deportiva – Valencia-Kondogbia, afer zyrtarizimi i blerjes. Interi fiton…

28/04/2018, 14:01 |

“Kur te arrijme objektivin Champions do te flas me Peter Lim dhe do te analizojme situaten. Nese duam te jemi te medhenje duhet te mendojme se si do te jemi ne 2018. Kjo eshte pjesa e komplikuar”.

Fjalet e teknikut … Read More

Super Deporte – Ja klauzola e cmendur qe do te kete Kondogbia pasi te blihet nga Valencia

26/04/2018, 15:08 |

Ai shkoi ne Spanje si nje futbollist qe kishte deshtuar ne cdo aspekt ne Milano. Qe tek pritshmerite e deri tek paraqitjet teper te dobta ne fushe. 

Si per ti vene vulen fundit te eksperiences se tij te keqe me … Read More

Merkato Inter, zbritje per Cancelon? Valencia ka nje kerkese!

23/04/2018, 17:47 |

Inter dhe Valencia jane duke punuar per blerjet e kartoneve te Joao Cancelo dhe Geoffrey Kondogbia.

Inter dhe Valencia po negociojne vazhdimisht per blerjen e Cancelo, respektivisht Kondogbia. Megjithate zikalterit duan nje zbritje nga 38 milionet per blerjen e mbrojtesit … Read More

Inter, shume 35 milione per Cancelon? Po 57 milione per Mendy? Ja pse duhet blere portugezi!

19/04/2018, 17:13 |

Pasi i shkoi golit afer ne me shume se nje rast, te marten Joao Cancelo gjeti golin e tij te pare me bluzen e Interit. 

Nje gol teper i rendesishem qe ndikoi ne zhbllokimin e rezultatit, por mbi te gjitha … Read More

Ceccarini: “Inter, pas shitjes se Kondogbia te Valencia zikalterit do te hidhen ne sulm per…”

14/04/2018, 12:03 |

Nga editoriali i tij per TuttoMercatoWeb, Niccolo Ceccarini flet per perspektivat e merkatos se veres se Interit.

“Zikalterit kane poStefan De Vrij por pervec repartit te mbrojtjes duhet te mendojne edhe per sulmin. Objektivi per sulmin eshte nje sulmues krahu”.

Read More

Gazzetta – Cancelo dhe Kondogbia blerje te veshtira per Inter dhe Valencia sepse…

26/03/2018, 9:44 |

Pas nje fillimi te veshtire, Joao Cancelo ka arritur te gjeje formen e tij me te mire me bluzen zikalter.

Ne kohet e fundit portugezi ka filluar cdo ndeshje nga minuta e pare duke fituar keshtu besimin e Spallettit … Read More

Ne Spanje – Valencia po blen Kondogbia nga Interi per t’ja shitur Realit: ja cmimi stratosferik!

23/03/2018, 16:12 |

Blancos me sa duket kane vene ne shenjester lojtarin qe eshte aktualisht ne pronesi te Interit por qe Valencia ka nje te drejte blerje mbi te.

Keshtu, duket se eshte Real Madrid ne te ardhmen e Geoffrey Kondogbia.

Sipas te … Read More