Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Barcellona dhe Chelsea, super oferte per Karamoh

CdS – Barcellona dhe Chelsea, super oferte per Karamoh
Andi Keci

Ekziston rreziku qe ne vere te hapet nje ankand dhe per te talentin francez Yann Karamoh, i riu i talentuar i Interit i cili hap pas hapi po tregon potencialin e tij dhe Serie A.

Ne vecanti sipas asaj qe eshte raportuar dje nga Daily Mirror, paraqitjet e fundit te djaloshit te datelindjes 1995 kane bindur Chelsea dhe Barcellona per te formuluar nje oferte afer 28 milione euro per te tentuar nje sulm me konkret gjate merkatos se veres. Ne cdo rast sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport mbetet shume e veshtire qe klubi zikalter te heqe dore nga djaloshi i ri, qe e ka transferuar per nje shifer me pak se 6 milione euro nga Caen veren e kaluar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.