Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Posts By Andi Keci

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Cambiasso: “Lautaro Martinez i ngjashem me Higuain, Icardi…”

16/04/2018, 10:41 |

Ish mesfushori zikalter Esteban Cambiasso rikthehet te flase per Lautaro Martinez qe nga sezoni ardhshem mund te jete nje lojtar i Interit dhe per Mauro Icardin.

I intervistuar ne studiot e Sky Sport, Cambiasso ka shprehur mendimin e tij sa … Read More

Corriere: “Spalleti shume i kenaqur me Interin e tij. Icardi nuk arriti dot te bente njesoj si…”

05/04/2018, 10:05 |

Nje 0-0 qe mungonte nga viti 2015, keshtu eshte mbyllur derby midis Milan dhe Inter pavaresisht se rastet per te shenuar kane qene te shumta sidomos per skuadren e Spallettit.

Rezultati eshte pozitiv per zikalterit te cilit mbeten ne vendin … Read More

SHTYPI I DITES – ” Fluturon Inter, Icardi – Perisic show…”

01/04/2018, 10:09 |

Gazetat e perditshme italiane i jane referuar fitores zikalter dhe rruges se saj drejt championsit me keto tituj:

GdS: “Fluturon Interi. Icardi-Perisic show. Roma vetem 2 pike larg, paralajmerohet Milani”.

CdS: “Maurito gol me arome Championsi. Icardi e con Interin … Read More

GdS – Lunin i thote po Inter, ai e vlereson shume projektin zikalter

31/03/2018, 10:24 |

Andriy Lunin eshte gjithmone e me afer Inter sipas La Gazzetta dello Sport, ai e vlereson shume projektin zikalter dhe duket se ka pranuar te behet pjese e projektit.

Inter po mundohet ta mbylle sa me shpejt te jete e … Read More

GdS – Asamoah do te firmose per tre vite me Inter. Spalletti…

29/03/2018, 9:27 |

La Gazzetta dello Sport vazhdon te sjelle konfirmime per transferimin e Asamoah tek skuadra zikalter ne merkaton e veres.

Kwadwo Asamoah ka kerkuar dhe tashme e ka gjetur shtepine e tij ne Milano, sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport … Read More

Gazzetta – Cancelo dhe Kondogbia blerje te veshtira per Inter dhe Valencia sepse…

26/03/2018, 9:44 |

Pas nje fillimi te veshtire, Joao Cancelo ka arritur te gjeje formen e tij me te mire me bluzen zikalter.

Ne kohet e fundit portugezi ka filluar cdo ndeshje nga minuta e pare duke fituar keshtu besimin e Spallettit … Read More

CM – Inter, blerja e Rafinha varet nga Champions League

24/03/2018, 22:57 |

Pasi ka gjetur nje gjendje fizike te mire, Rafinha me ne fund tani mund te shpalose te gjithe cilesite e tije me bluzen zikalter.

Inter dhe Spalletti besojne shume tek cilesite e djaloshit sa i perket fazes ofensive, por jane … Read More

Inter: Mbrojtje solide. Miranda dhe Skriniar…

21/03/2018, 11:26 |

Vetem pese pritje nga Handanovic dhe asnje gol i pesuar ne tre ndeshjet e fundit te zikalterve.Keto jane statistikat e mbrojtjes zikalter sa i perket 3 ndeshjeve te fundit kunder: Beneventos, Napolit dhe Sampdorias shkruan Gazzetta dello Sport.E perditshmja thekson … Read More

Joao Mario: “Inter eshte pjese e se kaluares, tani ndihem mire tek West Ham. Ne Angli per…”

20/03/2018, 12:04 |

” Jam duke u perpjekur per tu pershtatur sa me shpejt te jete e mundur ne nje kampionat ndryshe dhe sfidues, po mesoje shume gjera. Shpresoj qe ta mbyll ne menyren me te mire te mundshme kete sezon. “

Keto … Read More

GdS – Inter, Brozovic ose Joao Mario per Strootman. Lautaro Martinez…

19/03/2018, 10:46 |

Merkato e veres pritet te jete e nxehte per skuadren zikalter, levizjet e drejtuesve zikalter po vazhdojne per te forcuar skuadren per sezonin e ardhshem. Goditja e pare thuhet te jete ajo e Lautaro Martinez dhe pse oret e fundit … Read More

EKSKLUZIVE – Inter-De Vrij: super rroge per 5 vite. Pritet vetem ok i Suning!

16/03/2018, 11:00 |

Inter – Stefan De Vrij gjithcka drejt mbylljes.

Mbrojtesi hollandez te cilit ne qershor i mbaron kontrata me Lazion sezonin tjeter mund te jete nje zikalter.

Sipas asaj qe shkruan FcInterNews, drejtuesit ziklater kane gjetur akordin me lojtarin dhe … Read More

Maicon: “Inter luajti mire kunder Napolit. Ne sezonin 2009-10…”

14/03/2018, 11:37 |

Perpara sfides te se dieles midis Inter dhe Napolit, nje nga heronjte e tripletes Maicon u be pjese e Inter Forever.

Braziliani ka marre duartrokitje te shumta nga publiku ziklater dhe me pas ka ndjekur ndeshjen nga shkallet e … Read More

Mercato, Ausilio ne Rome per Bernard.

13/03/2018, 14:35 |

Sonte ne mbremje ne Olimpico, Roma ndeshet me Shakhtar ne kuader te Uefa Champions League, i pranishem ne stadium do te jete dhe Piero Ausilio per te vezhguar disa lojtare te ndryshem apo dhe per tu takuar me disa drejtues … Read More

Inter, pa Champions League e ardhmja e Spalletti ne dyshim

13/03/2018, 9:48 |

“Ne pergjithesi nuk kemi luajtur nje futboll te shkelqyer, sepse sipas mendimit tim nuk i kemi cilesite qe thuhen”.

Keto ishin fjalet e Luciano Spalletit per Corriere della Sera pas perfundimit te ndeshjes Inter-Napoli, fjale qe u interpretuar si mesazh … Read More