Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Firmino, Interi aty me City dhe United. Por kushton…

CdS – Firmino, Interi aty me City dhe United. Por kushton…
Rinor Sopaj

“Interi e do Firminon e Hoffenheim, por cmimi i tij sillet diku rreth 30 milionë, ndoshta edhe më shumë, pasi që pos City-it, për të ka shprehur interesim të madh edhe United, i gatshëm për ta shitur Di Marian tek Bayern Munich”. Thuhet në edicionin e sotëm të Corriere dello Sport. “Për brazilianin do të ketë një përpjekje me klubin gjerman, por duhet pasur edhe mundësi të tjera. Një tjetër rrugë të dërgon tek Nabil Fekir, i lindur në vitin 1993 me origjinë algjeriane. Presidenti i Lyon, Aulas, ka bërë të ditur që nuk do ta shesë lojtarin nëse nuk do t’i arrij një ofertë me vlerë prej 20 milionësh dhe që ai pritet të qëndroj edhe sezonin e ardhshëm. A thua është e vërtetë?”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.