Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,480 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Perisic boom: ne vere do te flitet per rinovimin e kontrates!

Corriere – Perisic boom: ne vere do te flitet per rinovimin e kontrates!
Inter Club Staff

Pas ndeshjes super dje te fituar nga Interi ndaj Udineses, Ivan Perisic do te kete zgjatur padyshim listen e skuadrave europiane qe deshirojne ta kene ne gjirin e tyre kroatin, sidomos ne Premier League. 

Por Kroati – shpjegon Corriere dello Sport – nuk ka nevoje te shikoje shume larg, sepse Suning ka ne dore Interin e kjo do te thote se nese ata duan, askush nuk mund te ofroje me shume se ata per lojtaret. Pikerisht per kete motiv, Interi i konsideron shume lojtare te pashitshem e njeri prej tyre eshte edhe Ivan Perisic. Ne fundin e sezonit do te flitet per nje zgjatje te kontrates se tij e cila skadon ne 2020 si dhe nje rritje rroge te cilen Kroati e ka merituar ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.