Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Juventus jashte ne minuten e 97. Duhet te jete nje makth!” (12 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Juventus jashte ne minuten e 97. Duhet te jete nje makth!”  (12 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare:

Juve, mirupafshim Champions: dominojne ne Madrid por humbasin ne minuten e 97. Buffon pas ndeshjes: “Arbitri Oliver ne vend te zemres ka nje kosh plehrash.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare: “Champions, nje penallti e paqene ne minuten e 93 i heq Juves mundesine e kualifikimit. Buffon: “Arbitrit ti vije turp.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Ankandi: “Napoli, Roma dhe Inter po garojne per Torreiran e Sampdorias.”

Por ne Tuttosport nuk mund te mungoje titullio kryesor edhe per Juven: “Jashte nje Juve e mrekullueshme. Keshtu jo!”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.