Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

382 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Daily Mail: Moyes deshiron Nagatomon

Daily Mail: Moyes deshiron Nagatomon
Adonis Rexha

Gazeta angleze Daily Mail raporton sot se treneri i Manchester United, David Moyes, eshte gati qe te filloje te shpenzoje para ne lojtare te rinj. Moyes deshiron qe t’i forcoje krahet e ekipit dhe zgjedhja e pare e tij do ishte Felipe Luiz i Atletico Madrid, por edhe anesori Japonez i Interit, Yuto Nagatomo. Ende asgje nuk eshte e konfirmuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.