Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

2,096 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Ja e verteta per Mitroglou. Merkatoja e Interit…

Di Marzio: “Ja e verteta per Mitroglou. Merkatoja e Interit…
Xhorxh Gellci

I nderhyre nga studiot e Sky, eksperti i njohur i merkatos, Gianluca Di Marzio, ka bere nje permbledhje te te situates te merkatos te Interit:

“Vazhdohet te ndiqet Vrsaljko, Mazzarrit i duhen patjeter lojtare krahu. Per mesfushen pelqehet shume Jucilei, ndersa ne sulm Belfodil mund te largohet ne huazim. Ne ate pike, Interi mund te levize per nje sulmues. Mitroglou? Deri tani nuk me rezulton asnje kontakt mes njerezve te merkatos te Interit dhe agjentit te lojtarit.” – perfundon Di Marzio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.