Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,133 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Tek hoteli i Thohir sapo ka shkuar noteri Calafiori

FOTO – Tek hoteli i Thohir sapo ka shkuar noteri Calafiori
Xhorxh Gellci

Nga qendra e Milanos, tek Hotel Armani ku po qendron Erick Thohir ka te reja te tjera. Ne keto momente sapo ka arritur noteri Giuseppe Calafiori, nje nga noteret qe flitet prej ditesh ne media se do te jete ai qe do te kujdeset per kontratat ne lidhje me shitjen e aksioneve.

Mendoni se jemi ne aktin final dhe gjithcka do te mbyllet sot?

Noteri Calafiori arrin ne hotelin ku qendron Thohir…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.