Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

591 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Icardi dhe Brozovic: rinovimet ne mesin e shtatorit…

Gazzetta – Icardi dhe Brozovic: rinovimet ne mesin e shtatorit…
Inter Club Staff

Pas blicit ne Gusht dhe vizites ne fundjaven qe kaloi ne ndeshjen ndaj Palermos, drejtuesit e Suning do te rikthehen ne Milano perpara ndeshjes ndaj Juves, e programuar per 18 shtator. 

Ne kete udhetim – tregon La Gazzetta dello Sport – do te jete okazioni per te zyrtarizuar rinovimet deri ne 2021 – me rritje te rroges – te Mauro Icardit (do i afrohet 5 milioneve ne sezon) si edhe Marcelo Brozovic (2,5 milione euro ne sezon).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.