Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,624 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter dhe Darmian, tashme jemi tek detajet! Lojtari ne janar…

Gazzetta – Inter dhe Darmian, tashme jemi tek detajet! Lojtari ne janar…
Inter Club Staff

Edhe sot flitet per Matteo Darmian i cili eshte shume afer me Interin. 

Martese qe ne janar? “Po punohet per nje huazim me pagese me te drejte blerje: praktikisht jemi tek detajet e fundit, me nje bekim te mundshem pikerisht te Mourinhos, gjithmone i lidhur ngushte me klubin zikalter – zbulon La Gazzetta dello Sport -. Darmian i pelqen shume Ausilios sepse eshte italian, ekspert dhe i teper fleksibel, i afte qe te luaje me nje nivel te larte tek te dyja krahet e mbrojtjes pervec se di te luaje mjaft mire edhe si mbrojtes ne nje formacion me 3 te tille.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.