Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,054 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri ndryshon: eshte Guarin. Hernanes ne stol…

Gazzetta – Mazzarri ndryshon: eshte Guarin. Hernanes ne stol…
Bujar Berishaj

Ndryshim i oreve te fundit ky qe mendohet nga Walter Mazzarri per te dizejnuar nje mesfushe te re ne prag ne ndeshjes kunder Palermos sonte.

Pasi ka luajtur gjithe ndeshjen ne Europa League kunder Dnipros me fashen e kapitenit ne krah, Fredy Guarin kthehet ne fushe nga minuta e pare edhe ne kampionat prane Kovacic dhe Medel. Kolumbiani, do te marr vendin e Hernanes qe do te nis nga pankina. Kete e tregon sajti i Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.