Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mercato nuk ndalet, mediana ndryshon pamje: emrat…

Gazzetta – Mercato nuk ndalet, mediana ndryshon pamje: emrat…
Bujar Berishaj

Merkato nuk ndalet, edhe pse tani behet obligative te punohet ne dalje.

Per Shaqirin, Interi ka levizur menjehere, mirepo tani duhen te holla per t’i dhene Mancinit perforcimet e kerkuara ne mesfushe. Sipas raporteve te Gazzetta dello Sport, zikalterit mund te privohen nga Guarin qe mund te leviz drejt Parisit me Lavezzin qe mund te marr rrugen e kundert.

Do te largohet edhe M’Vila (i pelqen QPR-se) ashtu si Khrin (qe ka refuzuar Leeds) dhe i pelqen Hamburgut. E njejta zgjidhje  edhe per Kuzmanovic te cilin Inter do te provoj ta shkembej me shoqerine gjermane duke marr para dhe sherbimet e lojtarit Tolgay Arslan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.