Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,876 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nga Kondogbia tek Gabigol, ja te gjitha sfidat e Piolit tek Interi!

Gazzetta – Nga Kondogbia tek Gabigol, ja te gjitha sfidat e Piolit tek Interi!
Inter Club Staff

Jane te shumta sfidat e Stefano Piolit te pranuara ne momentin qe ka firmosur kontraten me Interin.

Ne vecnati, sic nenvizon Gazzetta dello Sport sot, atij do i duhet te riktheje ne shina jo vetem Interin, por edhe disa lojtare, duke filluar me Geoffrey Kondogbia e per te arritur tek Stevan Jovetic. Ka lista me lojtaret qe duhet te vleresohen ne skuader.

Klubi i ka kerkuar Piolit te kuroje Kondogbia, si dhe te perfshije ne projekt pervec francezit, edhe Gabigol me Jovetic, ti jape vazhdueshmeri Brozovic. Me pas duhet rekuperuar edhe Andreolli pas demtimit te gjate. Duhet fuqizuar pesha e Joao Mario ne fushe dhe te ikuadrohet Banega taktikisht per ta shfrytezuar ne maksimum.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.