Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

354 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Sampdoria-Inter, Vecino rikthehet titullar? Ja te rejat e fundit rreth formacionit

Gazzetta – Sampdoria-Inter, Vecino rikthehet titullar? Ja te rejat e fundit rreth formacionit
Inter Club Staff

Ne prag te ndeshjes Sampdoria-Inter, Luciano Spalletti do te besoje tek shumica e lojtareve qe ishin ne fushe te dielen qe kaloi ndaj Napolit.

Sipas lajmeve te fundit qe sjell edicioni online i Gazzetta dello Sport, ne mesfushe do te rikthehet Vecino nga minuta e oare me Borja Valeron dhe Brozovic ne pankine.

Rafinha do te jete perseri trekuartist nga minuta e pare pas Icardit.

Ne mbrojtje hapsire per Cancelo, Skriniar dhe Miranda me D’Ambrosio.

Ky do te jete formacioni i mundshem:

Handanovic, D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Cancelo, Gagliardini, Vecino, Rafinha, Candreva, Perisic, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.