Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

347 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Dragovic eshte, Danilo vjen ne rast s niset Ranocchia

GdS – Dragovic eshte, Danilo vjen ne rast s niset Ranocchia
Ardis
  • On 24/06/2013, 12:26

Interi vazhdon te shikoje per perfocuar repartin e mbrojtjes dhe emrat qe qarkullojne jane ato persa i perket Danilo i Udineses dhe Dragovic i Bazelit. Gazzetta dello Sport shpjegon se si blerja e austriakut mbetet ne prioritet te larte ne listen e Brancas, ndersa ardhja e brazilianit varet gjithmone nga largimi (shitja) e Ranocchias.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.