Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Interi nuk ndalon: eshte Isla ne liste

GdS – Interi nuk ndalon: eshte Isla ne liste
Ardis
  • On 06/07/2013, 13:01

Mbas Ishak Belfodil, dyshja Branca-Ausilio nuk ndalon. Sipas asaj qe sjell Gazzetta dello Sport, shoqeria zikalter tashme kerkon qe te mbylle tratativat per Mauricio Isla-n. Ne te djathte dikush do te vi, dhe Mazzarri beson sepse ai punon me lojtaret qe do te luajne ne te ardhmen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.