Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marotta: “Isla? Tentative me Interin, por do te qendroje…”

Marotta: “Isla? Tentative me Interin, por do te qendroje…”
Xhorxh Gellci

Beppe Marotta, administrator i deleguar i Juventus ka folur ne Sky per tratativen me Interin per Islan. Ja fjalet e tij mbi zhvillimet e tratatives: “Isla eshte nje lojtar i joni. Ka patur nje tentative me Interin. Ne vleresuam si ta zevendesonim, por nuk ishte e thjeshte. Ai ka treguar kenaqesine te qendroje me ne, dhe me aprovimin e Contes, do te vazhdoje te jete pjese e skuadres.

Gjithashtu, mbyll edhe mundesite per Zunigen tek Juve, qe eshte i lidhur ngushte me kalimin e Isla tek Inter: “Nuk eshte ne merkato dhe e kuptojme kete fakt. Ne kemi bere te pamunduren, por mungon nje muaj per lojtarin e krahut, nese do te jete mundesia… 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.