Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mazzarri, Morattit i pelqen qe ne fillim: kompetitive menjehere

GdS – Mazzarri, Morattit i pelqen qe ne fillim: kompetitive menjehere
Xhorxh Gellci

Massimo Moratti entuziast per Walter Mazzarrin. Kjo eshte ajo qe shkruan Gazzetta dello Sport. qe e pershkruan keshtu ndjesite e presidentit zikalter pas takimit te ndodhur dje me teknikun e ri: “Presidenti i Interit i ka vleresuar menjehere deshiren per te punuar, grinten dhe idete e qarta te teknikut te ri, te cilit i ka kerkuar te kthehen menjehere kompetititive”.

Sipas kesa gazete, Moratti mund te jete i pranishem ne konferencen per shtyp te prezantimit, e cila do te behet te enjten e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.