Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

901 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Ranocchia në dyshim. Gnoukouri nga minuta e parë?

Rinor Sopaj

Ranocchia në dyshim për shkak të një lodhjeje muskulare. “Situata e mbrojtësit do të vlerësohet sot, mirëpo nëse nuk do t’ia arrij të rekuperohet atëherë do të jenë dy mundësi zëvendësimi për të. Mancini mund ta kthej Juan Jesus në krah të Vidic në qendër të mbrojtjes, me D’Ambrosion dhe Santon në krahë, ose mund ta lë në të majtë brazilianin ndërsa në qendër ta fus Felipen”, shpjegon la Gazzetta dello Sport. Për të tjerët, i vetmi dyshim është që kush do t’ia filloj në krah të Medel dhe Guarin: Gnoukouri përpara Kovacic dhe Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.