Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,455 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Genoa, jo vetem Osvaldo: kerkohet edhe Puscas…

Genoa, jo vetem Osvaldo: kerkohet edhe Puscas…
Bujar Berishaj

Ne kerkim te nje sulmuesi, Genoa leviz ne merkato. Dhe shikon ne shtepine e Inter.

Shoqeria kuqeblu pervec Pablo Osvaldo, ka kerkuar edhe talentin rumun George Puscas. Gola me Primaveran, dhe lojera te rendesishme qe po bindin te gjithe ne nivel nderkombetar. Genoa kerkon nje sulmues dhe mendohet. Puscas ne shenjtester.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.