Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

782 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gjithcka e ndalur per Pereira dhe D’Ambrosio. Dhe nese largohet Ranocchia

Gjithcka e ndalur per Pereira dhe D’Ambrosio. Dhe nese largohet Ranocchia
Xhorxh Gellci

Merkatoja e Interit eshte e ndalur.

Pereira, diten e djeshme, ka refuzuar kalimin e tij tek Marseja; eshte e mundur qe ka nje tjeter oferte mbrapa kesaj dhe shume indikata te cojne tek San Paolo. Ndersa per Danilo D’Ambrosio qe ka marreveshjen me Interin, ngelet gjithmone e hapur hipoteza e lojtarit ose lojtareve qe do shkojne tek Torino. Torino deshiron Botta, Interi ofron te tjere. Megjithate, ndjesite jane pozitive dhe duket se marreveshja do te behet.

Nderkohe, zikalterit mund te rishqyrtojne hipotezen per te marre nje qendermbrojtes. Nese Ranocchia do te largohej, Interi do te ishte i detyruar te bente nje blerja. Ne Gjermani pelqehen Zouma dhe Schar, por kushtojne shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.