Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, demtimi vazhdon: Mancini nuk deshiron ta rrezikoje sot ndaj Bayern!

Icardi, demtimi vazhdon: Mancini nuk deshiron ta rrezikoje sot ndaj Bayern!
Inter Club Staff

Ne perfundim te seances stervitore qe u mbyll gjate nates shqiptare, Interi ka pare me kujdes gjendjen e Mauro Icardi – shpjegon Gazzetta dello Sport ne sajtin e saj online – i cili pritet te mungoje sot ndaj Bayern.

Kapiteni i Interit u stervit me skuadren, por dhimbja ne shpatull nuk i eshte zhdukur dhe veshtire se do te luaje sepse Mancini nuk deshiron ta rrezikoje aspak. Tranjeri zikalter e konsideron aktivizimin e tij te panevojshem sepse ne fund te fundit eshte thjesht nje miqesore. Edhe pse eshte e paevitueshme te mendosh qe kjo mungese e tij mund te lidhet edhe me merkaton – shkruan Gazzeta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.