Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

609 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, ‘sherr’ ne Twitter me gazetarin Argjentinas: “Polemikat e tua te bordellos mbaji…”

Icardi, ‘sherr’ ne Twitter me gazetarin Argjentinas: “Polemikat e tua te bordellos mbaji…”
Inter Club Staff

Pergjigje dhe kunderpergjigje ndermjet Mauro Icardit dhe Martin Arevalo, gazetar i njohur argjentinas i TyC Sports. 

Pasi ky i fundit ka komentuar lajmin e takimit te sulmuesit te Interit me Jorge Sampaolin duke mbeshtetur se ne kombetaren argjentinase duhet mesuar te thuash opi dhe Maurito ka dashur qe me menyren e tij te qetesoje ambjentin dhe te shpjegoje se sa shume do te thote per te bluza e Argjentines.

Maurito i ka thene gazetarit me nje postim ne Twitter:

“Qetesohu Arevalu sepse une Kombetares se Argjentines i them gjithmone po. Nuk duhet te mendohesh shume qe te kuptosh qe ti me tweet-et e tua ironike me referohesh mua. Qendro sa me i qete dhe mundohu te besh punen tende si gazetar ne vend te polemikave te bordellos si gjithmone.”

Por me pas Arevalo eshte kunderpergjigjur me poshte:

“Ose nuk ke lexuar mire, ose nuk e ke kuptuar mire ate qe kam thene. Nese eshte keshtu, pyet me mire perpara se te ofendosh. Nuk te kam treguar kurre mungese respekti dhe ne postimin tim nuk ka ironi. Kur flet per bordello do te thote se nuk me njeh as mua as punen time.

Nderkohe, ky ka qene postimi i Icardit ne Twitter:

Ndersa postimi i Arevalos ka qene ky:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.