Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

argjentina

Icardi, ‘sherr’ ne Twitter me gazetarin Argjentinas: “Polemikat e tua te bordellos mbaji…”

04/05/2018, 12:45 |

Pergjigje dhe kunderpergjigje ndermjet Mauro Icardit dhe Martin Arevalo, gazetar i njohur argjentinas i TyC Sports. 

Pasi ky i fundit ka komentuar lajmin e takimit te sulmuesit te Interit me Jorge Sampaolin duke mbeshtetur se ne kombetaren argjentinase duhet mesuar … Read More

Kombetarja, takim Sampaoli-Icardi: ne Argjentine thone se do te flitet per…

03/05/2018, 15:49 |

Te shumte jane tifozet e Interit dhe te kombetares se Argjentines te cilet do donin ta shihnin kapitenin zikalter ne Boterorin e Rusise te grumbulluar nga Albicelestet. 

Mauro deri me tani eshte perfolur se do te mbese jashte dhe arsyet … Read More

Argjentina, Martinez takon Sampaolin: “Boterori? Ajo qe do te bej…”

16/04/2018, 23:08 |

Nuk eshte nje moment i shkelqyer per Lautaro Martinez, qe pas fillimit brilant te sezonit duket se ka humbur rrugen e golit.

Sulmuesi i Racing Avellaneda nuk ndalet shume tek veshtiresite por shpjegon receten per te dalur nga ato: “Perqendrohem … Read More

E FUNDIT – Argjentina, ja lista e te para grumbulluarve per Boteror: eshte vendosur, Icardi…

14/04/2018, 16:46 |

Jorge Sampaoli duket se e ka mare vendimin e tij: kapiteni i Interit, Mauro Icardi nuk do te luaje ne Boterorin e Rusise.

Tranjeri i Argjentines ka perpiluar listen me 35 lojtaret e para-grumbulluar per Boterorin e Rusise 2018.

Sipas … Read More

Argjentina, Sampaoli po ben gati listen per Boteror. Martinez eshte, Icardi jashte!

14/04/2018, 12:17 |

Jorge Sampaoli praktikisht e ka gati listen me 35 lojtaret  (numri i tyre do te reduktohet pastaj gradualisht) e grumbulluar te Argjentines per Boterorin e Rusise 2018.

Kete thote televizoni argjentinas TyC Sports, sipas te cileve tashme jane vendosur emrat … Read More

Itali-Argjentine, FORMACIONET ZYRTARE: Jashte Candreva! Lautaro Martinez…

23/03/2018, 21:17 |

Vetem pas pak, ne oren 20:45 do te perballet ne fushen e lojes ne nje miqesore Argjentina dhe Italia.

Ne kete sfide miqesore qe do te luhet ne Manchester ndermejt amerikano latineve dhe te kalterve, nuk do te jete nga … Read More

17 lojtaret e medhenj qe mund ta shohin Boterorin ne Rusi nga TV: Edhe Icardi ne liste!

21/03/2018, 16:46 |

Dy muaj larg ndeshjes se pare ne Rusi 2018, eshte koha qe tranjeret te perzgjedhin lojtaret qe do te marin me vete ne boteror.

Nese prezenca e njerezve si Messi, Neymar dhe Ronaldo nuk eshte ne diskutim, ne kete … Read More

Lajme te mira, te grumbulluarit e Argjentines: eshte Lautaro Martinez. Icardi…

12/03/2018, 18:03 |

Gjate dites se sotme eshte zyrtarizuar lista e te grumbulluarve te teknikut Sampaoli.

Sipas lajmeve te fundit nga Argjentina, kjo kombetare ka publikuar sot listen e te grumbulluarve. Mauro Icardi nuk figuron ne listen e Jorge Sampaolit per dy ndeshjet … Read More

Argjentina, Sampaoli nuk therret Icardi dhe Dybala, por shpjegohet: “I njohim mire, tani kemi nevoje…”

01/03/2018, 23:52 |

Komisari teknik i Argjentines, Jorge Sampaoli, ka vendosur keshtu listen e te para-grumbulluarve per ndeshjet miqesore ndaj Italise dhe Spanjes. Nuk jane ne kete liste Mauro Icardi dhe Paulo Dybala. 

“Ata te dy dhe Papu Gomez jane lojtare qe i … Read More

Argjentina, ja lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjet me Italine dhe Spanjen. Icardi…

01/03/2018, 17:59 |

Sipas asaj qe tregon ESPN, tranjeri i Argjentines, Jorge Sampaoli ka vendosur listen e te grumbulluarve per dy miqesoret e radhes. Duket se nuk ka paqe per kapitenin zikalter me kombetaren.

Pas grumbullimeve pas nje mungese te gjate ne kombetare per … Read More

Inter: ndalet Icardi, demtim per kapitenin e Interit. Nderkohe Bauza…

25/03/2017, 12:41 |

Nje problem i vogel fizik per Mauro Icardin.

Dje, kapiteni zikalter ka humbur stervitjen e parashikuar ne Pinetina per nje demtim te pesuar te enjten. Asgje shqetesuese per sulmuesin e Interit qe as sot nuk do … Read More

ZYRTARE: Tre Interiste ne listen e te grumbulluarve te Argjentines, por mungon…

28/09/2013, 1:03 |

Zerat e shfaqur ne ditet e fundit shpesh qe e shikonin Icardin te grumbulluar nga tranjeri i Argjentines dolen si te paverteta. Tranjeri Sabella ne fakt nuk e ka grumbulluar duke preferuar perpara tij edhe nje here tjeter … Read More

Nga Argjentina – Sabella i kishte kerkuar Icardit ta priste: Grumbullimi shume afer sepse…

19/09/2013, 23:30 |

Ai mund te filloje te enderroje. Maurito Icardi ishte nje nga lojtaret me pak ne forme gjate grumbullimit ne Pinzolo dhe kete e thonin testet e bashkpunetoreve te Mazzarrit. Tranjeri e ka perdorur goxha kete fillim sezoni, sepse … Read More