Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

803 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juve, shansi i madh i dyshes kroate. Nderkohe Shaqiri rikthehet si ’10’ e Interit…

Inter-Juve, shansi i madh i dyshes kroate. Nderkohe Shaqiri rikthehet si ’10’ e Interit…
Inter Club Staff

Interi vazhdon te vrapoje pas endrres europiane dhe deshiron qe te munde Juventusin ne Meazza.

Zikalterit, kunder skuadres se Allegrit do i duhet te bejne pa Hernanes i skualifikuar dhe Guarin, gjithmone titullar por tashme eshte i demtuar dhe e ka mbyllur sezonin.

Tekniku Italian duket i bindur per te hedhur ne fushe nga minuta e pare Shaqirin ne rolin e Profetit si edhe ti besoje ne mesin e fushes dyshes korate Kovacic-Brozovic sebashku me Medel. Konfirmohet edhe mbrojtja e zakonshme me Juan tashme fiks ne krahun e majte.

Ja njembedhjeteshja e mundeshme e Interit:

HANDANOVIC

4; D’AMBROSIO RANOCCHIA VIDIC JUAN

3; BROZOVIC MEDEL KOVACIC

1; SHAQIRI

2; ICARDI PALACIO

Inter-Juve, è la grande chance della coppia croata. E Shaqiri torna a fare il "10"

Formacioni i mundshem i Interit i treguar grafikisht nga SkySport24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.