Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,748 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, me Mancinin po shkohet drejt 4-3-1-2: Formacioni i mundshem!

Inter, me Mancinin po shkohet drejt 4-3-1-2: Formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Me Roberto Mancinin ne pankine, Interi do te ndryshoje pothuajse gjithcka ne pamje.

Tekniku i ri do ta ‘anulloje’ mbrojtjen me tre te Mazzarrit dhe do te luaje me nje Inter 4-3-1-2 me Mateo Kovacic te lire te krijoje prapa Palacios dhe Icardit(ose Osvaldos).

Ne mbrojtje do te kete nje vend me pak dhe ai qe rrezikon me shume eshte Nemanja Vedic, i cili duhet te tregoje sa me shpejt qe po adaptohet ne kampionatin Italian.

Ky do te jete formacioni zikalter sipas SkySports:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.