Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

3,919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter zvogelon skuadren: pas Miangue-Cagliari gati edhe 4 largime te tjera? Ja te gjithe skenaret!

Inter zvogelon skuadren: pas Miangue-Cagliari gati edhe 4 largime te tjera? Ja te gjithe skenaret!
Inter Club Staff

Merr jete keshtu merkato e Interit, kesaj radhe ajo ne dalje.

Miangue per shembull tashme eshte i Cagliarit dhe sot do te zyrtarizohet huazimi me te drejte blerje dhe riblerje. Tashme, drejtori sportiv Ausilio po provon qe te mbylle edhe kater shitje te tjera: Gnoukouri, Yao, Ranocchia dhe Biabiany. I pari eshte nje hap larg Udineses, Yao nuk ka thene ende ‘po’ per Palermon ndersa per Ranocchian vazhdon interesi i Zenti edhe pse mbrojtesi qendror zikalter do te preferonte nje zgjidhje angleze me West Ham ne avantazh ndaj Hull City dhe Swansea. Ne fund Biabiany, i cili eshte ne kontakt me Bolognen dhe pritet nje sulm i mundshem ne ditet ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.