Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Gnoukouri

Inter zvogelon skuadren: pas Miangue-Cagliari gati edhe 4 largime te tjera? Ja te gjithe skenaret!

25/01/2017, 10:54 |

Merr jete keshtu merkato e Interit, kesaj radhe ajo ne dalje.

Miangue per shembull tashme eshte i Cagliarit dhe sot do te zyrtarizohet huazimi me te drejte blerje dhe riblerje. Tashme, drejtori sportiv Ausilio po provon qe te mbylle edhe … Read More

Gazzetta – Gnoukouri dhe Yao tek Palermo. Miangue-Cagliari, marreveshja behet ne 2-3 dite. Ranocchia…

23/01/2017, 17:53 |

Pas Jovetic dhe Melo, Interi ka nje projekt per largimin edhe te Gnoukouri dhe Yao.

Klubi zikalter – sipas asaj qe shkruan ne faqet e saj Gazzetta dello Sport – tashme ka nje marreveshje me Palermon … Read More

Inter: fillon nga sot operacioni ‘shitje’. Ranocchia shkon ne Premier? Biabia dhe Gnou…

18/01/2017, 12:39 |

Pas ardhjes se Gagliardinit, ne shtepine Inter, merkato per sa i perket hyrjeve pothuajse eshte zyrtarisht e mbyllur.

Mungojne ende 13 dite nga fundi i merkato por nuk duket sikur klubi zikalter ka si qellim te … Read More

Gazzetta – Shitjet: Ja pese lojtaret qe do te largohen nga Interi kete merkato dimri!

06/01/2017, 12:24 |

Jovetic tashme eshte me nje kembe jashte Interit nderse Gnoukouri ka ende dyshime per Crotonen, por jo vetem kaq: jane shume lojtare zikalter gati per tu nisur e pothuajse te gjithe ne mbrojtje. 

Kete gje e … Read More

Ciao Melo, vjen Lucas Leiva. Por nuk eshte gjithcka: vjen edhe nje mbrojtes krahu, plus…

28/12/2016, 11:27 |

Nje largim dhe nje blerje e re ne shtepine Inter per janarin duket se tashme eshte bere: jashte Felipe Melo, brenda Lucas Leiva.

Corriere dello Sport konfirmon gjithcka: “Lucas Leiva dje ishte ne pankine per 90 … Read More

Gazzetta – Ne mesfushe del ne pah emri i Lucas Leiva. Nderkohe Gnoukouri…

23/12/2016, 11:13 |

Nga emrat e mundshem per tu blere nga Interi per repartin e mesfushes, del ne pah ai i Lucas Leiva ne oret e fundit. 

Po, braziliani me pashaporte italiane qe luan tek Liverpool eshte lidhur disa … Read More

Interi po zhvillon një skuadër të re. Trajneri de Boer…

28/09/2016, 13:24 |

Lëvizjet në merkato në Itali kryesisht po bëhen duke kërkuar të rinj me perspektivë, vecanërisht Interi i de Boer. Jo vetëm trajneri holandez po u beson lojtarëve si Miangue, Gnoukouri por ka edhe një lojtar, Icardin, i cili … Read More

Gazzetta – De Boer i jep pak pushim Icardit, Medel dhe Persici. Gnoukouri dhe Miangue nga 1’…

28/09/2016, 9:27 |

Frank De Boer duket se i ka idete e qarte ne prag te transfertes se neserme ne Republiken Ceke.

Kunder Sparta Prages, tekniku hollandez do te beje nje turnover te vogel dhe te nevojshem sepse djemte … Read More

Gnoukouri nuk ben hap prapa, perkundrazi: titullar ne Europa League?

26/09/2016, 11:42 |

Eshte futur ne minuten e 28 dje ne vendin e mikut te tij Kondogbia, por Gnoukouri nuk eshte frikesuar, perkundrazi, arriti ti ndryshoje fytyren ndeshjes. 

Edhe pse paraqitja e tij ra pak ne pjesen e dyte, … Read More

Akord total mes Romes dhe Interit per Juan: ja shifrat. Santon drejt Sunderland, Gnoukouri…

07/07/2016, 23:44 |

Ne studiot e SportItalia flitet per merkaton zikalter.

Santon tashme eshte larguar nga Brunico (nuk ishte as ne prezentimin e skuadres), agjentet kane arritur ne Riscone gjate pasdites per te negociuar shitjen e tij. Ai duhet … Read More

Gnoukouri, sfide mes Bologna dhe Palermo per sherbimet e tij

03/07/2016, 16:17 |

Bologna dhe Palermo ne presing per Assane Gnoukouri.

Dy klubet e Serie A duken ne avantazh ndaj konkurrences, me bolonjezet ne pole position (edhe pse fillimisht duhet te zgjidhin nyjen lidhur me Diawara, i cili ka prishur … Read More

TMW – Inter pas Vrsaljko: Gnoukouri ne marreveshje

11/06/2016, 22:35 |

Sime Vrsaljko objektiv per Interin, qe pasi ka pritur aksionistin e ri te mazhorances eshte gati te hidhet ne merkato ne menyre te vendosur.

Sic tregon TuttoMercatoWeb gjate dites kane nisur kontaktet e para mes zikalterve dhe … Read More

Crotone deshiron te mbaj Yaon dhe kerkon edhe Gnoukourin

08/06/2016, 21:51 |

Crotone vazhdon te shikoj me vemendje talentet ne shtepine e Interit.

Klubi qe nga ky sezon do te luaj ne Serie A, sic raporton Sky Sport, eshte i orientuar te mbaj ne ekip Yao Eloge Koffi (mbrojtes … Read More

Gnoukouri: “Jam i lumtur tek Inter, faleminderit Mancini. Te gjithe me japin keshilla…”

25/04/2015, 23:23 |

I intervistuar nga Inter Channel, Assane Gnoukouri ka komentuar ndeshjen kunder Romes. Keto jane fjalet e tij:

“Jam i lumtur qe luaj tek Inter, falenderoj Mancinin dhe te gjithe sepse me ndihmojne shume. Duhet te mbash mire poziten … Read More