Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,519 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir per InterChannel: “Shume mashtrime neper gazeta, tani flas une”. Ndersa Mancini thote…

Thohir per InterChannel: “Shume mashtrime neper gazeta, tani flas une”. Ndersa Mancini thote…
Inter Club Staff

Roberto Mancini eshte ndaluar te flase per InterChannel perpara konferences per shtyp, por kesaj radhe me te ka qene edhe Presidenti i Interit, Eric Thohir.

Ja fjalet e Thohir: “Zgjedhjet e formacionit? Do te beja te njejtat zgjedhje si Roberto (qesh). Mendoj se eshte bukur te qendroj ketu, mungoja prej disa muajsh. Por flas me Roberton dhe menaxhimin cdo jave, jam i lumtur qe jam me skuadren. Neser do te jete nje ndeshje e madhe me Fiorentinen, dua te mbeshtes skuadren. Per sa i perket fjaleve ne gazeta, dua te tregoj se jane nje mashtrim i paster dhe nuk ja kam idene nga dalin keto fjale. Raporti im me Mancinin eshte shume i mire, respektojme njeri-tjetrin dhe i duam te miren Interit e per kete gje kemi arritur qe te blejme lojtare te rendesishem per skuadren.”

Me pas nderhyn edhe Mancini: “Sic e tha edhe presidenti ne kemi nje raport te shkelqyer. Jemi ne te njejten linje me objektivat, ndoshta kemi bere shume me mire se ce mendonim ne fillim te sezonit por tani jami ketu ku jemi. Ne Firenze? Mjafton nje 1-0, nuk mendoj fare tek klasifikimi. Do te mundohemi te kalojme Fiorentinen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.