Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

Keita

Interi e do Vidalin: gati 50 milionë. Keita, Leipzig do hënën. Vecino: Ranocchia në marrëveshje?

18/07/2017, 10:43 |

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë. Në orët e fundit, nënvizon Gazzetta dello Sport, duket se po merr formë ideja Vecino. Mesfushori i Fiorentinas ka një klauzolë prej 25 milionë eurove dhe për këtë Interi është i … Read More

Interi dhe Keita gjithnjë e më afër. Senegalezi gati të thotë po. Mbyllet brenda 48 orëve?

18/07/2017, 9:23 |

Bëhet i gjallë merkato i Interit. Dje Keita Balde ishte në Milano me të fejuarën dhe agjentin Roberto Calenda, në restorantin Pier 52, një nga vendet më të frekuentuara nga agjenti i senegalezit. Kontakte të vazhdueshme me Sabatinin … Read More

Martial çelësi për të zhbllokuar transferimin e Perisic. Berardi mbetet një mundësi. Keita…

16/07/2017, 9:54 |

Ivan Perisic dje nuk ishte pjesë e skuadrës për miqësoren kundër Nürnbergut. Kroati, shkruan Gazzeta dello Sport, do të bëjë gjithçka që mos të niset për në Kinë me zikaltërit dhe pret që shpejtë të arrihet marrëveshja për … Read More

Keita objektivi, në program takimi me Lotiton dhe agjentin. Pëlqehet Vecino

16/07/2017, 9:29 |

Me Perisicin i cii kërkon largimin, Interi po bëhet gati për të gjetur zëvendësimin. Martial mund të hyjë në negociatat të cilat do ta dërgonin kroatin te Mourinho, Keita është një tjetër objektiv i zikaltërve. Janë dy mundësi … Read More

Inter, idea Keita. Lotito e ka ofruar te Suning, Milan dhe Juve…

24/06/2017, 13:48 |

Rruget e Keita dhe te Lazios duken te destinuara per t’u ndare, me te ardhmen e lojtarit gjithmone e me larg Formellos.

E konfirmon RadioseiI, qe ne edicionin e sotem te merkatos eshte ndalur duke folur per sulmuesin lazial. Sic thuhet, klubi … Read More

Inter, ka filluar casting per playmaker-in: nga Borja Valero te Keita, ja gjashte kandidatet

19/06/2017, 15:25 |

Ne shtepine Inter kane filluar zyrtarisht casting per te gjetur playmaker-in i cili do te luaje perkrah Gagliardinit qe te vere ne levizje ingranazhet e 4-2-3-1 te Luciano Spalletit. Ata qe jane ne gare sipas Gazzetta dello Sport … Read More

Del ne pah nje emer i ri per mesfushen zikalter: Naby Keita. Guneiani…

19/06/2017, 11:52 |

Inter po leviz per te kerkuar alternativa te vlefshme per mesin e fushes dhe Ausilio me Sabatinin kane kerkuar informacion per Naby Keita, 22 vjec, i cili ka qene nje nga elementet me pozitiv dhe surprizues tek Liepzig … Read More

Gazzetta – Opsioni Keita per Interin eshte i vertete, ka kaluar Candrevan…

12/07/2016, 9:56 |

Keita Baldé i ka prishur mardheniet perfundimisht me Lazion.

Perfundimisht ish sulmuesi i krahut te Barcelones nuk eshte nisur per ne fazen pergatitore dhe ka shpjeguar arsyet ne rrjetet sociale. Nje blerje e pamundur? Ndoshta. Por … Read More