Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,368 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi do te kete shpirt Italian por goditja e madhe do te jete e huaj: Reus…

Interi do te kete shpirt Italian por goditja e madhe do te jete e huaj: Reus…
Inter Club Staff

Tashme nuk ka me dyshime. Ideja e Suning eshte shume e qarte: te ndertohet nje Inter me kualitete te medha por me nje shpirt italian.

Po behet gati nje projekt i mirfillte veror qe do te ndertoje nje grup prestigjoz qe te perfaqesoje me se mire historikun e klubit dhe vlerat e tij. Ne kete plan jane te perfshire edhe italianet aktual te skuadres si dhe me te miret: Handanovic dhe Icardi mbi te gjithe. Handanovic eshte ne Itali qe prej 2004 dhe tek Interi ka ardhur ne 2012. Maurito ka ardhur tek Sampdoria kur ishte vetem 18 vjec ndersa ne Milano ndodhet qe prej 2013. Nuk do te mungoje kete vere as goditja e madhe e huaj ne merkato. Top Player do te vije pa dyshim dhe me siguri do te peshkohet ndermjet sulmuesve me te medhenj ne qarkullim ne bote (Aguero, Reus, Sanchez dhe James Rodriguez jane emrat me te mundshem te listes), por prioriteti eshte te krijohet nje grup totalisht i perfshire ne kauzen zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.