Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi do te vazhdoje me Mazzarrin deri ne qershor nese sdo te kete rezulate negative. Por Thohir dhe tifozet…

Interi do te vazhdoje me Mazzarrin deri ne qershor nese sdo te kete rezulate negative. Por Thohir dhe tifozet…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni flet per Sky Sport 24 dhe ka treguar situaten e Mazarrit dhe te tifozeve zikalter.

Keto jane fjalet e gazetarit Italian: “Interi i Parmes nuk ka bindur aspak. Mazzarri, po ashtu si edhe lojtaret me te cilet ka krijuar skuadren, eshte ne vezhgim te imtesishem. Ne fundjave Thohir do te vije ne Milano dhe do te vere pikat mbi ‘i’ edhe per merkaton e Janarit. Pas ndeshjes me Veronen do te shihet cfare mund te behet. Nese nuk do te kete humbje te njepasnjeshme, do te vazhdohet me Mazzarrin deri ne fund te qershorit. Duke pare situaten ekonomike te klubit nuk mendoj se Interi mund ti lejoje vetes te mbaje dy tranjere njekohesisht me paga. Tifozet duhet te kuptojne se duhet te japin nje dore per te miren e Interit. Vershellimat jane per tranjerin pothuajse gjithmone, por te luash ne nje stadium te atille fut ne kofuzion kedo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.