Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,971 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Telefonate Mancini-Thohir: Ja dy argumentet e prekuara. Pronari i Interit eshte prekur nga…

Telefonate Mancini-Thohir: Ja dy argumentet e prekuara. Pronari i Interit eshte prekur nga…
Inter Club Staff

Roberto Mancini, pasi ndaloi nje nate ne Rome per te terhequr cmimin e UNICEF, ne diten e djeshme ju bashkua familjes se tij ne Jesi per te festuar, edhe pse me vonese, ditelindjen e tij te 50.

Nderkohe, pasi kishte shkembyer shume mesazhe me te, ai ka folur edhe ne telefon me Erick Thohir.

Sipas Gazzetta dello Sport, pronari i Interit eshte prekur pozitivisht nga paraqitja e Interit ne Olimpico. Presidentit zikalter i ka pelqyer Interi dhe ka komplimentuar teknikun per ndryshimin e mentalitetit te skuadres qe kane bere Interin te barazoje rezultatin dy here edhe pse dihej se Roma ishte superiore ne kete ndeshje. Mancio dhe Thohir kane folur per dy tema kryesore: Per ate qe u tha me larte, per paraqitjen pozitive te skuadres si dhe per pozicionet ku duhen bere blerje te domosdoshme ne Janar dhe emrat do te diskutohen ne tavoline javen e ardhshme perfundimisht perpara se sa njerezit e merkatos te hidhen ne sulm.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.