Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,047 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan: “Mire djemte e rinj. Sot luajtem edhe per Mazzarrin, jemi me te deri ne fund…”

Juan: “Mire djemte e rinj. Sot luajtem edhe per Mazzarrin, jemi me te deri ne fund…”
Inter Club Staff

Ne fundin e ndeshjes se Europa Legue kunder Saint Ettiene, Juan Jesus ka komentuar barazimin per mikrofonat e Premium Calcio.

Ja fjalet e kapitenit te Interit ne kete ndeshje: “E dinim qe do te kishim veshtiresi ne kete stadium. Sa keq per barazimin sepse luajtem mire, sidomos ne pjesen e pare ku luajtem me mjaft deshire. Tani na pret nje ndeshje shume e rendesishme ndaj Veones ne San Siro. Do te luajme me grinte dhe me zemer sepse kemi nevoje per nje fitore tani. Nese kemi luajtur sot edhe per Mazzarrin? E sigurte qe po. Ai eshte tranjeri yne, duhet te qendrojme me te deri ne fund. E mire ndeshja e Bonazzolit dhe Palazzit? Po, Bonazzoli ka luajtur shume mire ne pjesen e pare dhe ka vrapuar shume. Edhe Palazzi kur hyri pak me vone. Duhet ti japim besim djemve sepse jane te rinj dhe kane kualitet. Duhet ti japim edhe qetesine e nevojshme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.