Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

337 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Konte, probleme ne mbrojtje. Pa Barzagli dhe Caceres…

Konte, probleme ne mbrojtje. Pa Barzagli dhe Caceres…
Ardis
  • On 10/09/2013, 12:40

Eshte nje moment jo i mire per Juventusin. Ndeshjet e kombetareve i kane privuar Antonio Kontes dy lojtare (te demtuar) dhe te tjere ne dyshim. Ne infermieri kane perfunduar Vucinic dhe Caceres. Thuhet se per sulmuesin nga Mali Zi ka shpresa se mund te rekuperohet, ne mbrojtje trajneri bardhezi ka me shume dyshime. Pa uruguajanin edhe me Barzaglin jashte, i hapet me shume rruge te riut Ogbonna.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags