Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Leonardi: “Thohir? Moratti vendos vete. Belfodil…”

Leonardi: “Thohir? Moratti vendos vete. Belfodil…”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e SportItalia, administratori i deleguar i Parma-s Pietro Leonardi e komenton keshtu interesimin e Interit per Ishak Belfodil: “Belfodil e shesim vetem nese vjen nje oferte e mire, perndryshe do te vazhdoje te qendroje ketu sepse ka nje kontrate qe skadon pas 4 vitesh dhe natyrisht eshte nje situate krejt ndryshe nga ajo e Giovinco-s sezonin e kaluar.” Mbi mundesine qe Moratti te lere Interin, ai shpjegon: “Nese Moratti vendos te mos pranoje oferten e Thohir ne duhet ta respektojme zgjedhjen e tij. Ne vitet e fundit ai ka treguar qe di te investoje per Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.