Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,103 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mauro Icardi zyrtarisht lojtar i Interit!

Mauro Icardi zyrtarisht lojtar i Interit!
Adonis Rexha

Sulmuesi Argjentinas nënshkruan me Interin, por do të jetë në bashkëpronësi me Sampdorian. Ai do të prezentohet në konferencën për shtyp në Pinzolo.

Mauro Icardi tani është zyrtarisht lojtar i Interit.

Sulmuesi 20 vjeçar Argjentinas ka nënshkruar kontratë për një kohë të gjatë dhe do të jetë në bashkëpronësi me Sampdorian. Ai do të prezentohet në kampin stërvitor parasezonal zikaltër që do mbahet në Pinzolo.

Mirësevjen, Mauro, në familjen e Interit dhe të gjithë fansave tonë.

Marrë nga inter.it

Bëhuni gati zikaltër shqiptarë, na pret një sezon drithërues me bomberin Argjentinas që është gati për të shpërthyer!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.