Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,540 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Spanje: “Interi mbi Sanchez: Tani El Nino thote po!”

Ne Spanje: “Interi mbi Sanchez: Tani El Nino thote po!”
Inter Club Staff

Vjen ne mode emri i Alexis Sanchez per Interin. Per kete ceshtje flitet ne spanje ku portali Spanjol fichajes.net, gjithmone shume i kujdeshem me levizjet e merkatos ne La Liga, shkruan se obiektivi i pare per kete merkato i Interit eshte Alexis Sanchez.

Largimi nga Barcelona eshte i sigurte duke qene se me ardhjen e Neymar nuk ka me vend, si dhe duhet te mbulohet shpenzimi i cmendur per Brazilianin. Transferimi tek Interi do ti kenaqte te gjithe sipas fichajes: Sanchez me ne fund do te rikthehej ne nje titullar fiks tek Interi, ai do te rikthehej ne Serie A ku u be i famshem, e nderkohe Barcelona do te perfitonte nje shifer te kenaqshme per te vazhduar merkaton e saj. Dhe ne kete rast Interi do te perfitonte nje sulmues me shume kualitet si Alexis.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.